Paket programları kullanmak yerine firmanıza özel yazılımlar geliştiriyoruz. Yazılımınız ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uzman kadromuz tarafından geliştirilecektir. İhtiyacınızı yazılım departmanımıza hemen bildirebilir ve olası çözümler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca mevcut yazılımsal sorunlarınızın çözümünde mutlaka profesyonel destek almalısınız. Çünkü bu tarz sorunlar tüm sistemi kilitleyebilir.

Bilgisayar sisteminde bir sorunla karşılaşıldığı zaman bu sorunun kaynağının tespit edilmesi ve çözülmesi planlı bir şekilde yapılmadığı zaman içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman öncelikle sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal
mı olduğunu tespit edilmesi gerekmektedir.

Sorun yazılımsal ise sorunun kaynağına bağlı olarak çözüm yolları geliştirilmeli ve sırayla bu çözüm yollarını uygulanmalıdır.


Yazılım sorunları denince tabi ki sistemdeki en temel yazılım olan işletim sisteminden bahsedilmeden olmayacaktır. Bundan dolayı yazılım sorunları tespitinde kullanılacak sorun giderme aşamaları temel işletim sistemi sorunları, yazılım sorunları ve çözümleri olarak sizlere sunulacaktır.

Yazılımsal sorunlar çok daha büyük problemlerin habercisidir.


Bizimle irtibata geçerek temel yazılım sorunlarını nasıl giderebileceğiniz ile ilgili bilgiler alabilir ayrıca sorun gidermede nasıl bir yol izleneceğini de öğrenebilirsiniz.