“Hayatta en hakiki mürşit ilimdir. Milli eğitimde süratle yüksek bir seviyeye çıkacak olan bir milletin, hayat mücadelesinde maddi ve manevi bütün kudretlerinin artacağı muhakkaktır. Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da esaret ve sefalete terk eder.” M.Kemal ATATÜRK

Katılmak istediğiniz derse tıklayarak otomatik olarak o derse bağlanabilirsiniz. Derslerimiz ZOOM üzerinden yapıldığı için bilgisayar/tablet/telefonunuzda ZOOM programı yüklü olmalıdır. ZOOM programını ÜCRETSİZ yüklemek için https://zoom.us/download adresini kullanabilirsiniz. Herhangi bir aksaklık durumunda sitemiz üzerinde bulunan WP CANLI DESTEK hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Mutlu dersler dileriz.

YENİ DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLADI!!

Eğitime destek kapsamında Türkiye için en uygun fiyat garantili bir program ile karşınızdayız. Kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Eğitime gönül veren öğretmenlerimize, danışmanlarımıza ve siz değerli velilerimize teşekkür ederiz. Gelecek nesiller sizlerin eseri olacaktır.

Bire bir ders takviyesi için WP CANLI DESTEK hattından talep oluşturabilirsiniz.