“Hayatta en hakiki mürşit ilimdir. Milli eğitimde süratle yüksek bir seviyeye çıkacak olan bir milletin, hayat mücadelesinde maddi ve manevi bütün kudretlerinin artacağı muhakkaktır. Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da esaret ve sefalete terk eder.” M.Kemal ATATÜRK

YENİ DÖNEM KAYITLARIMIZ BAŞLADI!!

Eğitime destek kapsamında Türkiye için en uygun fiyat garantili bir program ile karşınızdayız. Kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Katılmak istediğiniz derse tıklayarak otomatik olarak o derse bağlanabilirsiniz. Derslerimiz ZOOM üzerinden yapıldığı için bilgisayar/tablet/telefonunuzda ZOOM programı yüklü olmalıdır. ZOOM programını ÜCRETSİZ yüklemek için https://zoom.us/download adresini kullanabilirsiniz. Herhangi bir aksaklık durumunda sitemiz üzerinde bulunan WP CANLI DESTEK hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Mutlu dersler dileriz.

LGS’de yeni nesil sorularla eğitim al, zirveye yerleş.

Eğitime gönül veren öğretmenlerimize, danışmanlarımıza ve siz değerli velilerimize teşekkür ederiz. Gelecek nesiller sizlerin eseri olacaktır.

Bire bir ders takviyesi için WP CANLI DESTEK hattından talep oluşturabilirsiniz.

HEDEFİN NERESİNDEYİM?

Sevgili öğrencilerimiz, sizler için hazırladığımız ödül-sorumluluk sürecinin adımları şöyledir:

1.Amacımız A,P ve D harflerine ulaşmak için APD PUANI toplamaktır. A için 55, P için 110, D için 200 APD puanı toplamak gerekmektedir.(Toplam 365 puan)

2.Derslere zamanında katılım 2 APD puanı (dersten 1 dk dan fazla ayrılış olursa puan silinecektir),

3.Öğretmenimizden soru-cevap 2 APD puanı (her derste en fazla 2 APD puanı kazanılabilir),

4.Yapılacak quizlerde ilk 10‘a giren öğrencilerimiz için: 1’inci 10 APD puanı , 2’nci 9 APD puanı…………. ve 10’uncu 1 APD puanı,

5.Zamanında yapılan her ödev ise 3 APD puanı kazandıracaktır.

A HARFİNE ULAŞANLAR : SORUMLULUK BELGESİ

P HARFİNE ULAŞANLAR : BİLGİ BELGESİ

D HARFİNE ULAŞANLAR : APD BAŞARI BELGESİ İLE ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR. AYRICA PUANINI İLK TAMAMLAYAN 2 ÖĞRENCİMİZE AVANTAJLI KAYIT İMKANI SAĞLANACAKTIR.